wykrywanie kamery wideo działa z sygnalizacją świetlną o wysokim strumieniu

wykrywanie kamery wideo działa z sygnalizacją świetlną o wysokim strumieniu

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: NBTCD-3
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:422 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 kartony / 1 sztuka (46 * 19 * 22 cm, G / W: 3,12 KG)
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

wykrywanie kamery wideo  

 

współpraca detekcji kamer wideo z systemem kontrolera. Służy do skrzyżowania i rozwiązywania problemu zatłoczonego ruchu.   Tradycyjny detektor pętli może po prostu wykryć, czy pojazdy przejeżdżają, czy nie. Ale opracowana przez NobTra detekcja kamer drogowych może wykryć samochód, a także może przesłać ten sygnał do naszego systemu kontrolera. Jeśli to skrzyżowanie ma wiele samochodów. Będzie on działał zgodnie z zasadą pierwszeństwa, a nasz detektor z kamerą bezprzewodową umożliwia lokalizację i weryfikację obszaru wykrywania obecności pojazdu. Ponieważ obszary te pojawiają się na obrazach wideo, można je łatwo przenosić w miarę zmiany warunków drogowych. Dodatkowo. Za pomocą narzędzia do wykrywania kamer wideo. Możesz narysować obszar wykrywania. W maksimum możesz narysować 8-częściowy obszar wykrywania. Bardzo ważna była również czułość wykrywania kamery wideo. Zwykle. Wybieramy czułość na " 3 " .  

wykrywanie kamer wideo

 

Detekcja kamery przepływu ruchu wykorzystuje zaawansowaną architekturę produktu, integrującą moduł kamery przemysłowej i moduł wykrywania wideo oraz integruje technologię akwizycji obrazu i wykrywania wideo. Kamera rejestrująca przepływ ruchu może być zainstalowana na słupach, takich jak światła sygnalizacyjne lub światła uliczne na skrzyżowaniu, odcinku drogi itp., I realizuje gromadzenie i monitorowanie wielu czteropasmowych informacji o ruchu drogowym. Jednocześnie zapewnia nagrywanie w wysokiej rozdzielczości przez cały czas, a wykrywanie kamerą wideo firmy NobTra umożliwia zlokalizowanie i weryfikację obszaru wykrywania obecności pojazdu. Ponieważ obszary te pojawiają się na obrazach wideo, można je łatwo przenosić w miarę zmiany warunków drogowych. Kamera do wykrywania ruchu NobTar jest zintegrowanym urządzeniem do gromadzenia informacji o ruchu drogowym i nadaje się do środowisk zewnętrznych. Gromadzi dane o ruchu drogowym, wykrywa pojazdy drogowe i optymalizuje system sterowania sygnalizacją na autostradach, tunelach, miejskich skrzyżowaniach i odcinkach. Wykrywanie kamery przewodowej z połączeniem przewodów sieciowych z naszym systemem kontrolera słonecznego. Wtedy może działać dobrze. Ale nasze wykrywanie ruchu bezprzewodowego nie wymaga przewodów sieciowych i po prostu potrzebuje anteny bezprzewodowej.    

detektor kamery wideo

NobTra wireless   wykrywanie kamery z dobrym materiałem i może wytrzymać słońce i deszcz. Posiada również funkcję pyłoszczelną. Dlaczego wielu klientów wybiera bezprzewodowe wykrywanie kamer, aby zastąpić stary model detektora pętli.   Wraz z rozwojem gospodarczym i ludźmi ' jakość życia znacznie się poprawiła. Bezpieczeństwo ruchu jest ważniejsze niż pieniądze. Drugim powodem było to, że departament ruchu drogowego ma na celu oferowanie dobrej jakości produkcji bezpieczeństwa drogowego. Dlatego wykrywanie kamer wideo firmy NobTra było dobrym wyborem dla wszystkich. Na przyszłość. Przedstawimy kilka nowych technik wykrywania naszej kamery wideo. Na przykład. Zidentyfikuj typ pojazdu i   Długość floty.   Te dwie funkcje są bardzo ważne i pomogą Ci dobrze poznać sytuację na drogach. Do bezprzewodowego wykrywania kamery. Może również współpracować z naszą lampą sygnalizacyjną o wysokim strumieniu świetlnym, przyciskiem dla pieszych i bezprzewodowym systemem sterowania słonecznego. Bez względu na to, jakiego rodzaju wykrywacz kamer drogowych chcesz. Najważniejsza była jego jakość i dobre działanie.   NobTra dołoży wszelkich starań, aby dobrze zaoferować Państwu nasz produkt.  

detektor kamery wideo

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us