Bezprzewodowa kamera do skrzyżowania z funkcją liczenia pojazdów na sprzedaż

Bezprzewodowa kamera do skrzyżowania z funkcją liczenia pojazdów na sprzedaż
Bezprzewodowa kamera do skrzyżowania z funkcją liczenia pojazdów na sprzedaż

Szczegóły Produktu:

  • Numer seryjny: TCD-8
  • Kraj pochodzenia:Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:620,9 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 5-7 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestawy / CTN (rozmiar kartonu: 46 * 18 * 21 cm)
  • Możliwość dostawy:500 miesięcznie
Contact Us

Kamera bezprzewodowa   Do przecięcia

Kiedy przeglądasz stronę zagraniczną. Takich jak YouTube, Twitter, Instagram i Blogger. można zobaczyć zainstalowaną dużą liczbę kamer do wykrywania ruchu. a normalnym miejscem było skrzyżowanie czterokierunkowe, skrzyżowanie T, skrzyżowanie jednokierunkowe, punkt poboru opłat, parking i tunele, wejście do dziury w moście. dlaczego wiele kamer bezprzewodowych na skrzyżowaniu. Jak w raporcie. Co roku   Prawdopodobieństwo wypadku drogowego sięga 20% a Przyczyną większości wypadków drogowych są zderzenia czołowe i sygnalizacja świetlna. Rządy w różnych krajach przywiązują dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa ruchu drogowego, dlatego wiele kamer bezprzewodowych   są instalowane na skrzyżowaniu. Ale niektórzy ludzie będą mylić, że wyróżnienie Noble kamera do wykrywania ruchu i   Kamera Hivision. a nasz inżynier przeprowadza ankietę i zbiera dane. sprawdź poniżej:   Funkcją Hivision Camera było wykrywanie i przechwytywanie naruszenia czerwonego światła. inną oczywistą funkcją był   analiza czasowa wykroczeń dotyczących pojazdów. ale nasza kamera wideo na sprzedaż bez tej funkcji. a główną funkcją naszych kamer ruchu na skrzyżowaniach były obszary wykrywania, czy posiadanie pojazdu i przekazywanie tych informacji kontrolerowi.   Na przykład. jeśli w tym kierunku jest dużo samochodów i rzadko pieszych. możemy skrócić czas zielonego i wydłużyć czas czerwonego światła dla sprzedawanych kamer drogowych.  

bezprzewodowa kamera do skrzyżowań

Bezprzewodowa kamera do skrzyżowań może również poradzić sobie z zatłoczonym ruchem i zaoszczędzić czas. kiedy napotkaliśmy poważne korki. alarm drogowy pojawia się na miejscu i powoduje, że   Wskazówki i pogłębiarka. w ten sposób bezprzewodowa kamera do skrzyżowań może zaoszczędzić trochę maksymalizacji zasobów ludzkich i korzyści. innymi słowy. instalacja wykrywania kamery bezprzewodowej może wyświetlić   Siła gospodarcza w Twoim kraju. dlaczego   koszt wykrywania kamer nie jest tani. potrzebujesz   Zamów wykrywanie kamery wideo, płytkę wyjściową, antenę bezprzewodową razem. a niektórzy klienci potrzebują systemu kontrolera i sygnalizacji świetlnej.  

bezprzewodowa kamera do skrzyżowań

detektor kamery wideo zaleca raz w roku wykonywanie następujących czynności konserwacyjnych.   w zależności od warunków na miejscu. może być konieczne zwiększenie częstotliwości konserwacji. ma pewne zadanie konserwacyjne. Na przykład. Wyczyść panel przedni kamery drogowej.   sprawdź obraz z kamery. następnie sprawdź konfigurację systemu. Wymagania dotyczące niektórych narzędzi. Miękka ściereczka i łagodny detergent. Komputer PC z kamerą bezprzewodową do wykrywania kamer wideo Narzędzie komputerowe. I pamiętaj, aby unikać przesuwania czujnika i przy odbiorze towaru. najpierw zapoznaj się z instrukcją obsługi.  

bezprzewodowy wykrywacz kamery

gdy klient otrzyma detektor kamery wideo. (bezprzewodowa kamera do skrzyżowania). Możesz sprawdzać zewnętrzne opakowania kartonów, czy jakieś zepsute. jeśli tak, miejsce robi nam zdjęcie, a my dostarczymy je naszemu spedytorowi i zapytamy, jak to się dzieje. Druga. musisz zweryfikować   ilość wszystkich kompletnych akcesoriów. wewnątrz kartonów.     Listę produktów umieścimy na dole pudełka. Wreszcie krok. Możesz przetestować towar i zobaczyć, czy może działać normalnie.  

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us