Dobrej jakości wykrywacz kamery wideo z detektorem połączenia bezprzewodowego

Dobrej jakości wykrywacz kamery wideo z detektorem połączenia bezprzewodowego

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: TCD-8
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:620,9 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton / 1 zestaw (46 * 19 * 21 cm)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Dobrej jakości wykrywacz kamer wideo  

Dobrej jakości wykrywacz kamer wideo spełnia rzeczywiste potrzeby klientów. Jako sprzęt do wykrywania. Jego funkcja i wymagania techniczne są wyższe. Ale w międzyczasie. Koszt jest bardzo drogi. Na przykład wymagania dotyczące wizyjnych detektorów pojazdów do usług informacji o ruchu drogowym, statystyki przepływu ruchu i analizy są inne niż wymagania dotyczące wizyjnych detektorów pojazdów używanych do sterowania sygnalizacją świetlną i powinny być jasno określone w normie.   Ale główny detektor kamery wideo wykrywa obszar, czy ma ładunek   albo nie. W przyszłym rozwoju będziemy rozwijać się w tym kierunku w tym kierunku.   Wykrywanie ilościowe, takie jak natężenie ruchu, współczynnik przechwytywania zdarzeń naruszających zasady pojazdu itp. Jednak w przypadku niektórych wskaźników trudniej jest zdarzeniu uzyskać obiektywną ocenę, na przykład prędkość drukowania pojazdu. Należy opracować różne metody badań zgodnie z różnymi kierunkami użycia.  

dobrej jakości wykrywacz kamer wideo

W przypadku bezprzewodowego detektora kamery wideo największym problemem jest źródło obrazu. W przypadku detektora wideo sprzedawanego na gorąco, który może spełnić wymagania dotyczące wykrywania źródła obrazu, może wystąpić poważny spadek indeksu dla innego źródła obrazu. Bardziej oczywistymi przykładami są dzień i noc, z cieniami i bez cieni. Dlatego źródłem obrazu powinna być kolekcja typowych obrazów. Test wskaźnika należy przeprowadzić na wszystkich obiektach typowego zbioru obrazów. Zdolność testowanego produktu do dostosowania się do praktyki inżynierskiej zależy od naukowej i typowości zbioru źródłowego obrazu. I reprezentatywny. W przypadku typowego zestawu źródeł obrazu należy określić kluczowe parametry, takie jak najniższy stosunek sygnału wyjściowego do szumu, rozdzielczość i zakres dynamiczny. Charakteryzująca się technologią wideo detekcji pojazdów, dobrej jakości wykrywacz z kamerą wideo to wielkopowierzchniowy, wielofunkcyjny detektor o zupełnie innej charakterystyce i możliwościach detekcji niż inne detektory pojazdów. Powinien odzwierciedlać swoją unikalną funkcję wykrywania w standardzie. Takie jak długość kolejki, jazda po przekroczeniu linii itp.   Napięcie detektora kamery wideo wynosiło 12-42 VDC.  

dobrej jakości wykrywacz kamer wideo

Zaleta detektora kamery wideo:  
1. Aparat   czujka jest elastyczna w ustawieniu, łatwa w instalacji, łatwa w obsłudze i nie uszkadza nawierzchni drogi. Nie ma potrzeby zamykania podjazdu na czas prac konserwacyjnych.  
2. Dokładność pomiaru prędkości i dokładność obliczania natężenia ruchu mogą zasadniczo utrzymywać się na wysokim poziomie. Obecnie dokładność pomiaru prędkości powszechnie stosowanych wykrywaczy wideo pojazdów w Chinach wynosi ponad 95%, a dokładność zliczania natężenia ruchu na ogół wynosi około 98%. Po wielu inspekcjach na miejscu stwierdzono, że po zastosowaniu kamery o wysokiej czułości z silnym tłumieniem światła można osiągnąć taką samą dokładność wykrywania jak w dzień bez oświetlenia drogi w nocy. Dopiero o świcie i zmierzchu jasność otoczenia w tle zmienia się znacząco i pojazd ' Stan przełącznika światła jest niespójny, dokładność wykrywania jest słaba.
3. Dobrej jakości obraz z detektora kamery wideo można podłączyć do monitora centrum monitoringu, który może wyświetlać informacje o przepływie ruchu, takie jak prędkość i natężenie ruchu w czasie rzeczywistym, i zapewniać dużą ilość informacji monitorujących do monitorowania ruchu.

dobrej jakości wykrywacz kamer wideo

 

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us