Wykrywanie pojazdów wideo za pomocą hurtowego bezprzewodowego wykrywacza kamer

Wykrywanie pojazdów wideo za pomocą hurtowego bezprzewodowego wykrywacza kamer
Wykrywanie pojazdów wideo za pomocą hurtowego bezprzewodowego wykrywacza kamer

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: TCD-8
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:620,9 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:5000 miesięcznie
Contact Us

Wykrywanie pojazdów wideo  

Video Vehicle Detection jako urządzenie testujące, jego funkcje, wskaźniki techniczne i dokładność wykrywania powinny być w stanie spełnić wymagania użytkownika ' potrzeby inżynieryjne i zapobiegają zbyt wysokim lub zbyt niskim wskaźnikom. Zbyt wysoki cel zwiększy koszt wytworzenia produktu i spowoduje marnotrawstwo zasobów; wycinek indeksu spowoduje, że dane będą zbyt obciążone, system będzie obciążony lub nawet nie będzie mógł być normalnie używany. W związku z tym należy określić różne systemy wskaźników lub standardowe systemy zgodnie z różnymi kierunkami użytkowania, takimi jak wymagania dotyczące wizyjnych detektorów pojazdów do usług informacji o ruchu drogowym, statystyki i analizy ruchu drogowego oraz wymagania dotyczące wizyjnych detektorów pojazdów do sterowania sygnalizacją drogową. Będą różnice i powinny być jasno określone w standardzie. Wykrywanie pojazdów wideo może zamiast naszego tradycyjnego detektora pętli pojazdu. Jeśli twoje skrzyżowanie jest duże. następnie nadaje się do wykrywania pojazdów wideo. Ponieważ jego obszar wykrywania jest duży.   Coraz popularniejsza staje się technologia wykrywania pojazdów wideo.  

wykrywanie pojazdów wideo

Niektóre aplikacje inżynieryjne wymagają wykrywania pojazdów wideo   musi mieć określoną funkcję. Zasadniczo funkcję, o której mowa, należy ocenić obiektywnie. Wymaga to przetestowania i oceny wskaźników opisujących funkcję. W przypadku niektórych wskaźników wykrywanie ilościowe, takie jak natężenie ruchu, współczynnik przechwytywania zdarzeń naruszających prawa pojazdów itp .; ale w przypadku niektórych wskaźników trudniej jest osiągnąć obiektywną ocenę, np. punkt prędkości jazdy pojazdu. Należy opracować różne metody badań zgodnie z różnymi kierunkami stosowania. W przypadku wskaźników, które można wykryć ilościowo, metoda wykrywania powinna być jasno określona w normie; w przypadku wskaźników, których nie można wykryć ilościowo, można dokonać opisu jakościowego lub referencyjnego schematu porównawczego. Mamy wiele wykrywaczy świateł drogowych / detektorów kamery bezprzewodowej / wykrywania wideo / przewodowego detektora kamery.  

wykrywanie pojazdów wideo

 

W przypadku detekcji wideo największym problemem jest źródło obrazu. W przypadku detektora wideo, który może spełnić wymagania detekcji źródła obrazu, może wystąpić poważny spadek indeksu dla innego źródła obrazu. Bardziej oczywistymi przykładami są dzień i noc, z cieniami i bez cieni. Dlatego źródłem obrazu powinien być zbiór typowych obrazów. Test wskaźnika należy wykonać na wszystkich obiektach typowego zbioru obrazów. Zdolność testowanego produktu do dostosowania się do praktyki inżynierskiej zależy od naukowej i typowości zestawu źródeł obrazu. I reprezentatywny. W przypadku typowego zestawu źródeł obrazu należy określić kluczowe parametry, takie jak najniższy stosunek sygnału do szumu na wyjściu, rozdzielczość i zakres dynamiki. Wykrywanie pojazdów wideo   to wielkopowierzchniowy, wielofunkcyjny detektor o zupełnie innej charakterystyce i możliwościach wykrywania niż inne detektory pojazdów. Powinien odzwierciedlać swoje unikalne funkcje wykrywania w standardzie, takie jak długość kolejki i cross-line. Podróże i tak dalej. W przyszłości. nasze wykrywanie pojazdów wideo będzie miało wykrywany typ pojazdu i inne pliki. nasz wykrywacz pojazdów wideo będzie działał lepiej.  

wykrywanie pojazdów wideo

 

 


 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us