Dotyk lub przycisk do przejścia dla pieszych

      Dotyk lub przycisk              Przycisk dla pieszych

Dotyk lub przycisk

Przycisk lub przycisk dla pieszych   jest rodzajem maszyny sygnałowej, która może zmienić sygnał sterujący pieszego za pomocą przycisku, sprawić, że zielone światło silnika zmieni się w czerwone światło, a czerwone światło dla pieszego w zielone, aby pieszy mógł uzyskać ograniczony czas przejścia .   Na rynku dostępne są dwa rodzaje przycisków dla pieszych, głównie P. przycisk i przycisk dotykowy edestrian.    Poniżej przedstawiono różnice między dwoma rodzajami przycisków dla pieszych s.

Krótkie wprowadzenie przycisku dla pieszych i przycisku dotykowego

         Przycisk dla pieszych

1. Przycisk dla pieszych, ręka musi dotykać i nacisnąć przycisk.

2. Sterownik pieszy jest niezależnym systemem kontroli skrzyżowań.      

3. Nadaje się głównie na ulice tętnicze i ulice o mniejszej liczbie pieszych.  

4. Ten produkt został zaprojektowany   przyjazny,   i ma szeroki rynek na całym świecie.

5. Cały system składa się z jednego kontrolera.     

6. Ten przycisk jest wykonany z tworzywa sztucznego z lampką sygnalizacyjną,     a także soczewka Fresnela. Lampka sygnalizacyjna świeci się zwykle, gdy pieszy musi minąć ulicę, musi on przejść przed soczewką Fresnela na przycisku w odległości 80 cm, aż ciało ’ s podczerwień zostanie przechwycona przez fotoelektryczny   czujnik podczerwieni, w tym przypadku lampka sygnalizacyjna zgaśnie raz, co oznacza, że ​​zadziałał pomyślnie.

Dotyk dla pieszych   Przycisk

1. indukcyjny przycisk spustowy, przycisk dotykowy pieszego, symbol wyświetlacza może pokazywać czekanie lub drukowanie, symbol używa czerwonej ręki.

2. Są produkowane z czujnikiem pojemności, który jest produkowany jako alternatywa dla mechanicznego przycisku dla pieszych. Kiedy twoja ręka jest wystarczająco blisko czujnika, Noble ’ s Przycisk dotykowy pieszego wykryje to i prześle te informacje do kontrolera skrzyżowania. W dodatku; pieszych ostrzega ekran na przycisku, aby przejść lub poczekać. Przycisk dotykowy działa czule i nie ma na niego wpływu   obce obiekty.   Szlachetny ’ s Przycisk dotykowy dla pieszych może być używany na wszystkich przejściach dla pieszych, zwłaszcza przed szkołami, szpitalami, przejściami dla rowerów i tak dalej.

3.Patrz na małą, nowatorską, kompaktową, wodoodporną konstrukcję, łatwy w instalacji, materiał ABS + PC, wysoką wytrzymałość i anti-aging.

4.Z bezdotykowym przyciskiem dotykowym, bardziej higieniczny w miejscach publicznych, o wysokiej czułości i długiej żywotności.

5. Pieszy   przycisk przekaźnika wyjściowy sygnał przekaźnika. możemy go podłączyć do dowolnego kontrolera ruchu, który ma interfejs wejściowy IO     

przycisk dla pieszych

Kluczowe punkty   Dotyk lub przycisk

         Bezpieczeństwa pieszych przechodzących przez jezdnię nie można oddzielić od systemu sygnalizacji świetlnej. Aby ułatwić obsługę pojazdu i zapewnić bezpieczeństwo pieszym, stosowanie przycisków dla pieszych staje się coraz bardziej rozpowszechnione w wielu krajach. Zgodnie z krótkim wstępem powyżej istnieją dwa główne rodzaje przycisków dla pieszych. Dlatego NOBLE OPTO ulepszyło przycisk dla pieszych w oparciu o obecną sytuację globalną.

         Przycisk dla pieszych jest bezpieczniejszy niż przycisk dla pieszych. W deszczowe dni ludzie dotykają przycisku   spowodować porażenie prądem, ’ jest taki niebezpieczny. Tak więc przycisk dotykowy dla pieszych jest najlepszym wyborem.

 

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us