Detektor pętli pojazdu o najwyższej jakości

Detektor pętli pojazdu

Detektor pętli pojazdu o najwyższej jakości

Shenzhen Noble OPTO Co., Ltd wyprodukowała kilka rodzajów detektorów pętli pojazdów, aby lepiej analizować ruch. Produkty te mogą służyć nie tylko do zarządzania ruchem, ale także do kontrolowania wydawnic kart na parkingach. Zaletą wykrywacza pętli pojazdu Noble OPTO jest wysoka czułość, ochrona przed światłem i tak dalej.

detektor pętli

Zastosowanie i zalety stosowania indukcyjnego detektora pętli pojazdu w ruchu drogowym

Detektor pętli pojazdu Noble stosuje się wszędzie tam, gdzie trzeba wykryć pętlę pojazdu, na przykład w celu monitorowania i bezpiecznego strzeżenia dróg dostępu lub liczenia pojazdów. Sygnał wyjściowy może być wykorzystywany do sterowania drzwiami i mechanizmami napędowymi bram, barierami roboczymi. Korzystanie z detektora pętli pojazdu na podjeździe bramy jest naprawdę wygodne. Na przykład, kiedy prowadzisz samochód z powrotem do domu, nie ' Trzeba wysiąść, aby otworzyć bramę, wykrywacz pętli wyczuje metal samochodu, a brama otworzy się automatycznie, dopóki samochód nie wjedzie na podwórze. Następnie drzwi zamykają się, gdy nie mogą wykryć metalu w samochodzie. Zdmuchnięty obraz to tryb jazdy bramą. Musisz wykopać ziemię, aby umieścić pętlę pod ziemią, a długość pętli może być wymagana.

detektor pętli pojazdu

    

Z jednej strony analiza ruchu bardzo pomaga korzystanie z detektora pętli pojazdu. Ten produkt może wysyłać sygnał, a następnie przesyłać sygnał do biura kontroli ruchu. Może zmniejszyć sytuację na korku i bardzo pomóc policji. Z drugiej strony, nasza firma produkuje również   czujnik parkowania detektor pętli pojazdu, ten produkt zwykle stosuje się przy wjeździe na parkingi. Zanim przejdziesz na parking, czujnik wykryje twój samochód, a następnie będziesz mógł wjechać do niego, a także zliczyć puste miejsce parkingowe.

     detektor pętli pojazdu    T. poprzednie zdjęcie to aplikacja detektora pętli na parkingu.      detektor pętli  

Ten ostatni obraz to instalacja detektora pętli pojazdu przy zastosowaniu w analizie ruchu, musi być zainstalowana w systemie kontrolera.

 

I są Single & Można wybrać dwukanałowy. Poza tym pozycja detektora i instalacja są naprawdę ważne. Detektor powinien znajdować się jak najbliżej pętli czujnikowej. W aplikacji, w której zainstalowano dwa lub więcej detektorów pętli i pętli czujnikowych, ustaw jeden detektor na wysoką częstotliwość, a drugi na niską częstotliwość, aby zminimalizować skutki przesłuchu między dwoma systemami. Pętle czujnikowe i detektory powinny być ustawione w odległości co najmniej 2 m od siebie.

Shenzhen Noble Opto Co., Ltd zawsze dąży do poprawy standardów jakości produkcji, a także do zwiększenia wydajności i przyjazności dla środowiska. Od momentu założenia firmy zdajemy sobie sprawę ze znaczenia dostarczania produktów dobrej jakości i najlepszych produktów przedsprzedażnych i zawsze staramy się jak najlepiej poprawiać nasze możliwości projektowania i produkcji. Ponadto posiadamy certyfikaty LED sygnalizacji świetlnej EN12368, ITE, CE, ISO9001. Nasze produkty są eksportowane na rynki zamorskie w krajach europejskich i na Bliskim Wschodzie, takich jak Szwecja, Anglia, Włochy, Polska, Rumunia, Serbia, Turcja, Izrael, Hiszpania, USA, Rosja Ross, Singapur i tak dalej. Naszą filozofią zarządzania jest obsługa klienta z najwyższą jakością i uczciwością. Wdrożyliśmy surowe zasady kontroli jakości w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów, które są w stanie działać nawet w surowych warunkach klimatycznych. Wybór Noble Vehicle Loop Detector to dobry wybór.

loop detector

         detector detector

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us