Seria świateł drogowych o wysokim strumieniu z 300 MM (12 cali)

Seria świateł drogowych o wysokim strumieniu 300MM (12 cali)

Sygnalizacja świetlna 300MM (12 cali) o dużym strumieniu została opracowana przez naszych inżynierów R & Zespół D oparty na zwykłych światłach o małej mocy po latach nieustannych wysiłków. W porównaniu ze zwykłymi sygnalizatorami świetlnymi o małej mocy, światła o dużej mocy są bardziej popularne wśród klientów.

sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu świetlnym

Korzyść:

Po pierwsze, źródło światła o wysokim strumieniu ruchu przyjmuje 3 szt. Wysokostrumieniowych 1W chipów LED Osram, które są jaśniejsze, bardziej jednolita emisja światła, mniejsza dawka, niskie koszty utrzymania, dłuższa żywotność i bardziej gwarantowana jakość.

 

Po drugie, zasilacz przyjmuje izolowany zasilacz impulsowy, szerokie napięcie wejściowe, krótki czas rozruchu, ochronę odgromową, ochronę przeciwprzepięciową itp., A wyjście jest zaprojektowane ze stałym prądem i stałym napięciem.Cały zasilacz został sprawdzony w warstwie warstwami od projektu do zakupu materiałów do testu starzenia. Proces starzenia opiera się ściśle na określonym czasie i pełnym starzeniu. Zdecydowanie zapobiegaj wypływowi złych produktów z fabryki i zapewnij stabilne środowisko pracy dla źródła światła.

 

Po trzecie, soczewka Fresnela ma płaską powierzchnię, ale może być używana jako soczewka sferyczna. Ponieważ soczewka Fresnela jest w zasadzie płaska, może zapewnić ogromną przestrzeń i zmniejszyć wagę, a ogniskowa jest krótsza niż jej apertura, co nie jest możliwe w przypadku soczewek sferycznych. Dlatego może być stosowany w sygnalizacji świetlnej o dużej przepustowości, aby uzyskać równomierny rozsył światła.

Po czwarte, soczewka optyczna jest niezależnie badana i opracowywana zgodnie z koralikiem lampy, a oryginalne światło jest ponownie emitowane. W porównaniu ze zwykłymi światłami o małej mocy, światła o dużej mocy są jaśniejsze, bardziej jednolite i bardziej miękkie, olśnienie kierowcy ' oczy.

sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu świetlnym

Po piąte, produkt przyjmuje całą konstrukcję z odlewu aluminiowego, aby rozproszyć ciepło, ciepło wytwarzane przez świecącą kulkę lampy jest emitowane do powietrza w odpowiednim czasie, a żywotność diody LED ulega poprawie.

Po piąte, produkt przyjmuje całą konstrukcję z odlewu aluminiowego, aby rozproszyć ciepło, ciepło wytwarzane przez świecącą kulkę lampy jest emitowane do powietrza w odpowiednim czasie, a żywotność diody LED ulega poprawie.

 

Po siódme, wszystkie śruby mocujące świateł drogowych o dużym strumieniu są wykonane ze stali nierdzewnej 304. Wszystkie śruby przeszły rygorystyczny test mgły solnej, aby zapewnić, że nie rdzewieją podczas długotrwałego użytkowania na zewnątrz w trudnych warunkach. Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest ważna dla miast nadmorskich.

wysoki

Ósme, Pracuje normalnie w temperaturze -40-60 ℃, unikając normalnego działania produktu z powodu zmiany temperatury otoczenia.

Po dziewiąte, gotowy knot jest testowany przez wytrząsanie stołu po montażu, a wibracje wytwarzane podczas transportu można symulować, co może wyeliminować złe produkty spowodowane spawaniem i odgrywać kluczową rolę w poprawie jakości produktu.

 

Po dziesiąte, wodoodporna konstrukcja przyjmuje elastyczne części pierścienia uszczelniającego z gumy silikonowej, pyłoszczelne, wodoodporne, ognioodporne, zapobiegające starzeniu, obudowa lampy jest odporna na wstrząsy, zapobiegająca upadkowi, bez diamentu, wentylacja, dobre odprowadzanie ciepła, wodoodporność IP66. W połączeniu z ogólną ultracienką konstrukcją, lekką i łatwą w montażu, ogólny wygląd jest piękny, zdobył wiele certyfikatów patentowych.

wysoki

Po jedenaste , Wdrożyliśmy rygorystyczne procedury kontroli jakości na wszystkich etapach naszej produkcji, aby zapewnić produkty wysokiej jakości, które mogą w pełni funkcjonować nawet w trudnych warunkach. Testując cały przychodzący surowiec, upewniamy się, że nasze produkty spełniają naszą 5-letnią gwarancję jakości. Używana jest sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 300 mm   Sygnalizacja świetlna w obudowie komputera i   Sygnalizacja świetlna LED.

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us