wielokrotny podrzędny system bezprzewodowego kontrolera słonecznego

system z wieloma podrzędnymi bezprzewodowymi kontrolerami słonecznymi  

System bezprzewodowego kontrolera solarnego NobTra z wieloma salve sprawia, że ​​zarządzanie ruchem jest łatwiejsze i wygodniejsze.   Z pilotem bezprzewodowym. Dodatkowo.   Wielokrotny podrzędny system bezprzewodowego kontrolera słonecznego może wyeliminować uszkodzenia systemu sterowania spowodowane nieuregulowaną siecią energetyczną i burzą z piorunami. System   jest zasilany baterią. W ciągu dnia panel słoneczny przekształca energię świetlną w energię elektryczną, która zasila system. Nadmiar energii elektrycznej jest magazynowany w akumulatorze, a energia elektryczna jest uwalniana do systemu w nocy.

wielokrotny podrzędny system bezprzewodowego kontrolera słonecznego

Bezprzewodowy kontroler ruchu słonecznego ma 16 sztuk kontrolera podrzędnego i 1 sztuk kontrolera głównego.  

Każdy kontroler slave ma własny adres IP. Tak więc 16-sztukowy kontroler maści ma 16-sztukowy inny adres IP. Możesz ustawić go w dowolnym kierunku.   Dodatkowy. można ustawić czas działania każdego kontrolera slave. To ' Wygodne jest ustawienie czasu sygnalizacji świetlnej za pomocą aplikacji telefonu lub komputera. 1 sztuk kontroler główny maksymalnie wyposaża 16 sztuk kontrolera podrzędnego.   Wielokrotny kontroler salve może pasować do złożonych przecięć lub sąsiednich skrzyżowań (odległość między sąsiednimi skrzyżowaniami powinna być większa niż 1 metr). Jeśli dwa sąsiednie przecięcia instalują 1 szt. Kontrolera głównego i 16 szt. Kontrolera salve. Nie tylko oszczędza koszty, ale także ułatwia instalację.   Temperatura pracy systemu wielokrotnego podrzędnego bezprzewodowego kontrolera słonecznego wynosiła -40 stopni do 60 stopni.   Inteligentny system kontrolera słonecznego odpowiedni dla skomplikowanego skrzyżowania. Takich jak przecięcie 5-kierunkowe, 6-kierunkowe i sąsiednie skrzyżowanie. W oparciu o Twoje rzeczywiste wymagania. Możemy zaoferować Ci różne rozwiązania komunikacyjne.  

wielokrotny podrzędny system bezprzewodowego kontrolera słonecznego

Zaleta modelu   system z wieloma podrzędnymi bezprzewodowymi kontrolerami słonecznymi  

1. Z komunikacją WIFI pomiędzy kontrolerem a aplikacją mobilną. Ustaw odległość do 20 metrów. Sterowanie przez aplikację mobilną, it ' jest wygodny dla programu i debugowania w witrynie.

2. System przyjmuje komunikację bezprzewodową między każdym kierunkiem i składa się z kontrolera głównego i kontrolera salve, co oszczędza materiał i koszty pracy związane z układaniem kabli.

3. Zasięg sygnału hosta i slave jest szeroki, do 200 metrów , Stabilność sygnału. Nadaje się do dużych i skomplikowanych skrzyżowań.

4. jeden host, wielu niewolników. Potrzebny jest tylko jeden host, a 1-16 sygnałów slave można dodać dowolnie.

5.GPS do synchronizacji w czasie rzeczywistym, spraw, aby funkcja zielonej fali się spełniła. Osiągnij zielone światła na wszystkich skrzyżowaniach, aby ułatwić inspekcję przywódców krajowych.

6. Plan sygnałów: dopuszczenie 240 rozwiązań, 30 okresów, 240 menu z 60 fazami. Zezwalanie na plan tygodniowy, specjalny plan dnia, cały czerwony czas, czerwone rozszerzenie, itp. Sterownik można skonfigurować z ustawieniami planu tygodniowego (od poniedziałku do niedzieli) i harmonogramem świąt.  

7. Każdy kontroler salve miał własny adres IP. Możesz ustawić go w dowolnym kierunku. (Wschód, południe, zachód, północ). 16 niewolników jest używanych w tym samym czasie, a sygnały nie zakłócają się nawzajem.

8. System bezprzewodowego sterownika solarnego Multip slave jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów typowych skrzyżowań, takich jak skrzyżowania, skrzyżowania w kształcie litery T, skrzyżowania jednokształtne itp. I obsługuje do 64 elementów sterujących napędem (36 kanałów pojazdów, 16 pieszych kanał).            

9. Obsługa wielu metod komunikacji. Komunikacja Ethernet, komunikacja WIFI, komunikacja GPRS, komunikacja 4G.

10. Obsługuje komunikację z jednym komputerem i tryb komunikacji z centralnym sterowaniem komputera nadrzędnego. Scentralizowaną kontrolę wielu skrzyżowań w mieście można osiągnąć dzięki scentralizowanej kontroli.

11. funkcja monitorowania centrum sterowania. Wielokrotny podrzędny system bezprzewodowego sterownika słonecznego   może realizować zdalne monitorowanie centrum sterowania, terminal komputerowy online do kontroli przepływu ruchu i interwencji ręcznej

12. System bezprzewodowego sterownika solarnego z wieloma salve   może współpracować z sygnalizacją świetlną, detektorem kamery wideo, przyciskiem lub innym urządzeniem

13. Obsługa różnych menu specjalnych. Takich jak wyłączanie wyświetlacza, żółte migające ze wszystkich stron, wszystkie czerwone ze wszystkich stron itp. Oprogramowanie sterujące systemem zarządzania ruchem z funkcją zdalnego zarządzania. Takie jak wyłączenie skrzyżowań, szybkie połączenie, wymuszone flashowanie itp.

wielokrotny podrzędny system bezprzewodowego kontrolera słonecznego

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us