Wiadomości drogowe w niektórych miastach w Chinach

Wiadomości drogowe

W ostatnim czasie Noble nie tylko wprowadził na rynek szereg nowych produktów, ale także ciężko pracuje nad rozwojem rynków krajowych i zagranicznych oraz prowadzi dalsze badania na rynku krajowym. Aby lepiej rozwiązać problem, konieczne jest zrozumienie informacji o ruchu drogowym w Chinach. To to samo, co nasze częste wizyty za granicą. to ' jest taka sama. Podzielę się z Państwem również kilkoma warunkami na drogach krajowych.

Zgodnie ze statystykami Ministerstwa Transportu w ciągu 40 dni Wiosennego Festiwalu Transportu w całym kraju koleją, autostradami, drogami wodnymi i lotnictwem cywilnym odprawiono łącznie 870 milionów pasażerów, co stanowi spadek o 70,9% w porównaniu z w tym samym okresie w 2019 r. i spadek o 40,8% w porównaniu z tym samym okresem w 2020 r. Zapobieganie i kontrola epidemii transportu podczas Święta Wiosny, bezpieczna produkcja i transport Gwarantujemy, że praca jest energiczna i uporządkowana.

Wiadomości drogowe

2. Wiadomości drogowe z Jilin, Aby wzmocnić promocję i edukację w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, policja drogowa w Jilin zwraca szczególną uwagę na zarządzanie źródłami i stara się zwiększyć świadomość cywilizowanych, przestrzegających prawa i bezpiecznych kierowców kluczowych przedsiębiorstw i kluczowych pojazdów kierowców. Policja w pełni wykorzystała typowe przypadki wykroczeń drogowych i poważnych wypadków drogowych z udziałem dużych pojazdów w całym kraju i prowincji oraz ukierunkowała edukację kierowców “ dwóch pasażerów, jeden niebezpieczny i jeden ładunek ” i przeprowadził główne kontrole kluczowych pojazdów na drogach. Wejdź do przedsiębiorstw źródłowych, aby zwrócić szczególną uwagę na ścisłe zarządzanie i nie odpoczywać, i zdecydowanie skonsolidować pierwszą linię obrony, aby zapobiegać wypadkom drogowym.

ruch drogowy

3. Krótki film przedstawiający kobietę jadącą na koniu galopującym po miejskiej drodze w Beihai w Guangxi wywołał gorące dyskusje w Internecie. Policja drogowa natychmiast wszczęła dochodzenie i przesłuchała Yi, stronę zaangażowaną w nagranie, oraz Zhong, właściciela konia z filmu. Po rozmowie Yi zdał sobie sprawę, że jego zachowanie podczas biegania konno na drogach miejskich wiąże się z ukrytymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa ruchu, które mogą łatwo doprowadzić do wypadków drogowych, i zapewnił policję, że podobne sytuacje już się nie powtórzą. Operator toru wyścigowego Zhong powiedział, że natychmiast przeprowadzi naprawę i ujednolici zarządzanie, będzie działał zgodnie z prawem i zapewni, że członkowie nie będą już zabierać koni na miejskie drogi.

wypadki drogowe

4. Wiadomości drogowe z Chongqing, Kiedy patrol drogowy Chongqing Jiulongpo przeprowadził kontrolę jazdy po pijanemu w nocy, stwierdzono, że kierowca Zhang był podejrzany o jazdę pod wpływem alkoholu, a następnie przeprowadził test alkoholu w wydychanym powietrzu na Zhang. Wynik wynosił 41 mg / 100 ml, co należało do jazdy po pijanemu. Po dochodzeniu przeprowadzonym przez policję odkryto, że na siedzeniu pasażera samochodu siedział zawodowy kierowca. Zhang uważał, że kierowca nie jest biegły w prowadzeniu pojazdu, więc poprosił kierowcę, aby usiadł na miejscu pasażera i sam pojechał do domu. Ostatecznie policja nałożyła grzywnę w wysokości 1000 juanów na Zhanga ' nielegalne prowadzenie pojazdu mechanicznego po spożyciu alkoholu. Kierowca ' licencja odnotowała 12 punktów i została tymczasowo zatrzymana na 6 miesięcy.

W wielu miejscach w chińskich wiadomościach drogowych kontrola ruchu jest bardzo surowa. W końcu ruch drogowy jest związany z życiem człowieka i potrzebuje każdego ' uwaga!

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us