Odliczanie czasu ruchu 500 mm

Odliczanie czasu ruchu 500 mm

Dzisiaj przedstawię licznik czasu ruchu 500 mm, który jest lubiany w wielu krajach. W szczególności może służyć jako funkcja przypominania o odliczaniu na skrzyżowaniu jaskini lub na podjeździe.

Pozwólcie, że najpierw wyjaśnię niektóre cechy tego produktu.

Używając koralików do lamp z chipem Taiwan Epistar o wysokiej jasności, kolor przyciąga wzrok, kolor jest wyraźny i ma dobrą widoczność niezależnie od dnia i nocy. Niska strata, jednolita jasność, standardowy chromatogram, długa żywotność. W porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła (takimi jak żarówki, lampy halogenowe z wolframem) oszczędność energii wynosi około 85%.

2. Zaprojektowany przez nas obwód wykrywania ma funkcje izolacji i przeciwzakłóceniowe, które mogą odfiltrować szczytowe napięcie zakłócające 120 V lub napięcie upływu. Unikalna konstrukcja obwodu, dzięki specjalnemu optycznemu obwodowi dystrybucji, światło może osiągnąć jednolity efekt. Obwody mieszane są ze sobą połączone i niezależne. Jedna kulka lampy jest uszkodzona i nie wpływa na działanie innych diod LED. Powierzchnia płytki PCB jest pokryta matową powłoką, aby sygnalizacja świetlna świeciła bez zakłóceń i zapewnia wysoką niezawodność.

Odliczanie czasu ruchu 500 mm

3.   Minutnik NobTra wykorzystuje technologię sterowania mikrokomputerem, która może automatycznie wykrywać lub odbierać czas sygnalizacji świetlnej w czasie rzeczywistym. Wbudowane oprogramowanie i sprzętowy obwód watchdog sprawiają, że jest stabilny i niezawodny. Korzystając z procesora CPU do synchronizacji, może automatycznie śledzić czas włączenia i wyłączenia świateł drogowych bez ręcznej regulacji. Gdy pojawi się błąd w czasie sygnalizacji świetlnej, odliczanie czasu może zostać automatycznie skorygowane.

sygnalizacja świetlna

4.NobTra 500 mm Licznik czasu odliczania ruchu wykorzystuje stałe napięcie Meanwell i stałe źródło zasilania, aby zapewnić stabilną jakość produktu. Mały rozmiar, lekki, niski pobór mocy, stabilne napięcie wyjściowe i dobra odporność na napięcie wsteczne. Dostosuj się do szerokiego zakresu napięcia. 110 ~ 220VAC, 12 ~ 24VDC może działać normalnie.

5.Odliczanie od NobTra   timer   Seria sygnalizacji świetlnej ma różnorodne obudowy, aby sprostać potrzebom różnych scenariuszy zastosowania. Wśród nich muszle licznika czasu 200MM, 300MM i 400MM są wykonane z materiału PC o lekkiej, wysokiej twardości i dużej elastyczności; jest w pełni uszczelniony silikonem odpornym na promieniowanie UV i nie przepuszcza wody. Cały minutnik jest lekki i łatwy w instalacji. Licznik czasu ruchu 500 mm wykorzystuje wysokiej jakości profile aluminiowe, jednorazowo odlewane ciśnieniowo aluminium, mocne i trwałe, odpowiednie na wszystkie rodzaje złej pogody.

Minutnik

6. aluminiowa osłona przeciwsłoneczna zapobiega bezpośredniemu działaniu promieni słonecznych, które mogą wpływać na barwę światła. Zastosowano proces elektrostatycznego natryskiwania proszkowego w wysokiej temperaturze, który nie jest zardzewiały i niełatwy do utlenienia. Materiał jest odporny na wysoką temperaturę, silne zimno, odkształcenia, starzenie, wodoodporny i odporny na wilgoć.

7. szeroki zakres czasowy: jednocyfrowy zakres odliczania czasu wynosi 1-9 s;

Dwucyfrowy zakres odliczania czasu 1-99 s;

Zakres czasowy licznika czasu odliczającego dwa i pół to 1–199 s;

Trzycyfrowy zakres odliczania czasu to 1-999s.

8.   Kombinacja timera odliczającego: minutnik + światła strzałek, minutnik + pełne światła drogowe, minutnik + światła dla pieszych itp. Możemy zapewnić OEM, losowe kombinacje zgodnie z rzeczywistymi skrzyżowaniami lub wymaganiami klienta.

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us