Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwiema lampami

Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwoma lampami

Sygnalizacja świetlna z importowanymi diodami LED z Tajwanu, sygnalizacja świetlna LED NOBLE o wysokiej intensywności i długiej żywotności, jest bardzo energooszczędna. Może to szeroko dotyczyć   parking, myjnia samochodowa,   wejście i wyjście z wagi pomostowej,   powierzchnia magazynowa.

Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwiema lampami  pojedyncze światło drogowe z dwoma lampami Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwoma lampami

Sygnalizacja świetlna z importowanymi diodami LED z Tajwanu, sygnalizacja świetlna LED NOBLE o wysokiej intensywności i długiej żywotności, jest bardzo energooszczędna. Może to szeroko dotyczyć   parking, myjnia samochodowa,   wejście i wyjście z wagi pomostowej,   powierzchnia magazynowa.

   

45 soczewek Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwoma lampami 37 Obiektyw Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwoma lampami Osłony przeciwsłoneczne Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką i dwoma lampami C Brackets Sygnalizacja świetlna z importowanymi diodami LED z Tajwanu, sygnalizacja świetlna LED NOBLE o wysokiej intensywności i długiej żywotności, jest bardzo energooszczędna. Może to szeroko dotyczyć   parking, myjnia samochodowa,   wejście i wyjście z wagi pomostowej,   powierzchnia magazynowa. L Brackets     housing

Transport jest siłą napędową miejskiej działalności gospodarczej, która odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju gospodarki miejskiej i poprawie sytuacji ludzi ' standardy życia. Problem w ruchu miejskim jest ważnym czynnikiem, który wprawia w zakłopotanie rozwój miast i ogranicza budownictwo gospodarcze w miastach. Więc LED Traffic Single   światło   odgrywają coraz ważniejszą rolę w bezpieczeństwie ruchu.   Chociaż   100 mm   pojedyncze światło drogowe   jest mały, można go również stosować w wielu miejscach i jest częścią sygnalizacji świetlnej.

Budowa i przewaga   Pojedyncze światło drogowe LED 100 mm z pełną kulką

   

               

  45 Obiektyw         37 Obiektyw         Osłony przeciwsłoneczne     Wsporniki C       Wsporniki L     mieszkaniowy

W naszej firmie normalne światło drogowe z pełną kulką 100 mm ma głównie dwa typy: jeden to 45 diod LED, drugi to 37 diod LED. Są to w zasadzie ta sama konstrukcja. Główne elementy to zasilanie, płytka drukowana, obiektyw, obudowa, osłony przeciwsłoneczne, wsporniki i tak dalej.   Wykorzystując importowane diody LED z Tajwanu, pojedyncze światło drogowe NOBLE LED o wysokiej intensywności i długim okresie użytkowania znacznie oszczędza.   Ponadto ma również cechy wysokiej jasności, długiej żywotności, szybkiego startu, niskiego zużycia energii, braku stroboskopii, wyraźnego widzenia i tak dalej. Można go również używać przez wiele lat bez konserwacji, co znacznie obniża koszty konserwacji.

 

 

 

 

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us