Sygnalizator świetlny Arrow o wysokim strumieniu z bezprzewodowym kontrolerem słonecznym

Sygnalizacja świetlna Arrow o wysokim strumieniu

arrow High Flux sygnalizacja świetlna współpracuje z naszym drugim inteligentnym systemem sterowania skrzyżowaniami. Do serii świateł drogowych o dużym strumieniu strzałek możemy iść prosto, skręcić w lewo, skręcić w prawo,   Czerwony krzyżyk zielona strzałka, możemy też zrobić jakiś specjalny montaż. Takich jak 200 mm & 300mm czerwona + zielona strzałka High Flux sygnalizacja świetlna + 2 cyfrowe minutniki. Dodatkowo. Jeśli ilość zamówienia jest duża.   Możemy zaakceptować usługi OEM. Różne kolory sygnalizacji świetlnej oznaczają różne sposoby. Zielona strzałka oznacza, że ​​samochód może jechać,   czerwona strzałka sygnalizuje, że trzeba czekać. Żółta strzałka oznacza, że ​​zmiana zielonego światła potrzebuje trochę czasu.   Dzisiaj. Wraz z rozwojem gospodarczym.   Na obszarach wiejskich można zobaczyć sygnalizację świetlną o dużej mocy.   Samorząd zajmuje się problemem bezpieczeństwa na drogach. A zatem. Wiele urządzeń sygnalizacyjnych zainstalowanych na skrzyżowaniach lub w systemach parkingowych.    

strzałka sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu

Czy nadal martwisz się pojawieniem się poniższego problemu. Takich jak wysoki koszt sprzętu, wysokie koszty transportu, skrzyżowanie jest zagracone i brzydkie, użyj dużych szaf sterowniczych,   ciągnąć dużo kabli, kłopotliwa instalacja.     Zintegrowany system słonecznych świateł drogowych NobTra radzi sobie z tym problemem i jest dobrze stosowany na skrzyżowaniach.     Bateria litowa, ładowanie słoneczne, kontroler Master, kontroler Slave zostaną zintegrowane z misą oświetleniową.   Nie potrzebujesz dużych szafek i po prostu zainstaluj jedną kompletną sygnalizację świetlną po prostu ok. Oszczędź koszty pracy i koszty materiałów. Dodatkowo.   ty nie ' t kup wodoodporne pudełko na baterię litową.   W dolnej części sygnalizacja świetlna ze strzałką o wysokim strumieniu z przyciskiem przełącznika.   Możesz go włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeb. Dla inteligentnego, inteligentnego systemu sterowania. Połączenie WIFI i aplikacja na telefon ustawiająca parametry sygnalizacji świetlnej. System sterowania wykorzystuje najnowszą technologię programowania wielowątkowego i wielowątkowego w sieci. W połączeniu z oprogramowaniem do debugowania aplikacji, łatwiej modyfikuj parametry.  

strzałka sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu

Zwykła sygnalizacja świetlna o dużym strumieniu 300 mm współpracuje z bezprzewodowymi systemami kontrolnymi.   Do standardowego skrzyżowania. Należy wyposażyć 8 szt. 300mm strzałek o dużym strumieniu światła, 4 szt. Świateł drogowych o dużej mocy dla pieszych, 4 szt. Bezprzewodowego przycisku zegara żaluzji, 1 szt. Bezprzewodowego systemu kontrolera słonecznego, 4 szt. 120-watowego panelu słonecznego i   Bateria litowa 150ah.   W porównaniu z tym samym produktem rynkowym. NobTra przywiązuje wagę do jakości i usług. Z profesjonalnym inżynierem technicznym. Możemy zapewnić dla Ciebie najlepsze rozwiązanie sygnalizacji świetlnej.   Bezprzewodowy system kontrolerów NobTra z funkcjami Ethernet, 4G, WIFI, światłowodami i zieloną falą.   Co ' więcej. Nasz system kontrolera bezprzewodowego może współpracować z detektorem kamery wideo, bezprzewodowym przyciskiem dla pieszych i minutnikiem.   Do strzałek 300mm, świateł drogowych o wysokim strumieniu z chipami LED o wysokiej jasności i importem z Niemiec.   Usługi LED żyją ponad 10 lat, a klosz z mocnego materiału. Poziom wodoodporności wyniósł IP66 dla światła sygnalizacyjnego o dużym strumieniu świetlnym. Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem. Proszę wyrównać wiadomość do nas.    

strzałka sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu

 

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us