Seria liczników odliczania ruchu i gorąca sprzedaż

Seria licznika czasu ruchu

Opis produktu   Licznik czasu ruchu

  odliczanie ruchu jest używane jako funkcja bezpieczeństwa dla   droga   pomocnicze sygnały drogowe, mogą być wyświetlane w   synchronizacja z różnymi światłami drogowymi, może dostarczyć informacji o pozostałym czasie dla świateł czerwonych, żółtych i zielonych dla pojazdów mechanicznych, pojazdów niemotorowych i świateł dla pieszych, skracając czas opóźnienia pojazdów lub pieszych w przejeździe przez skrzyżowanie i znacznie poprawiając efektywność miejskiego ruchu drogowego.

Licznik czasu odliczania ruchu, znany również jako wskaźnik odliczania sygnalizacji ruchu drogowego, jest używany głównie do sterowania skrzyżowaniami ze stałym czasem, wielookresowymi i wielopunktowymi światłami. Wyświetla 3-cyfrowy czas odliczania z maksymalnym czasem wyświetlania 999 sekund. Może jednocześnie wyświetlać wszystkie zielone światła, żółte światła lub czas czerwonego światła. To ' o   400mm LED z oświetleniem i cyfrowym wyłącznikiem czasowym Cyfrowy minutnik.

Licznik czasu ruchu

Zaleta minutnika, jak poniżej:

Używając koralików do lamp z chipem Tajwan Epistar o wysokiej jasności, kolor przyciąga wzrok, kolor jest wyraźny i ma dobrą widoczność niezależnie od dnia i nocy. Niska strata, jednolita jasność, standardowy chromatogram, długa żywotność. W porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła (takimi jak żarówki, lampy halogenowe z wolframem) oszczędność energii wynosi około 85%.

2. zaprojektowany przez nas obwód wykrywania ma funkcje izolacji i przeciwzakłóceniowe, które mogą odfiltrować szczytowe napięcie zakłócające 120 V lub napięcie upływu.Unikalna konstrukcja obwodu, dzięki specjalnemu optycznemu obwodowi dystrybucji, światło może osiągnąć jednolity efekt. Obwody mieszane są ze sobą połączone i niezależne. Jedna kulka lampy jest uszkodzona i nie wpływa na działanie innych diod LED. Powierzchnia płytki PCB jest pokryta matową powłoką, aby sygnalizacja świetlna świeciła bez zakłóceń i zapewnia wysoką niezawodność.

3.   Minutnik NobTra wykorzystuje technologię sterowania mikrokomputerem, która może automatycznie wykrywać lub odbierać czas sygnalizacji świetlnej w czasie rzeczywistym. Wbudowany programowy i sprzętowy obwód watchdog sprawia, że ​​jest stabilny i niezawodny. Wykorzystując procesor CPU do synchronizacji, może automatycznie śledzić czas włączenia i wyłączenia świateł drogowych bez ręcznej regulacji. Gdy pojawi się błąd w czasie sygnalizacji świetlnej, odliczanie czasu może zostać automatycznie skorygowane.

4.   Minutnik NobTra wykorzystuje stałe napięcie Meanwell i stałe źródło zasilania, aby zapewnić stabilną jakość produktu. Mały rozmiar, niewielka waga, niskie zużycie energii, stabilne napięcie wyjściowe i dobra odporność na napięcie wsteczne. Dostosuj się do szerokiego zakresu napięcia. 110 ~ 220VAC, 12 ~ 24VDC może działać normalnie.

5.   Odliczanie ruchu NobTra   timer   Seria sygnalizacji świetlnej ma różnorodne obudowy, aby sprostać potrzebom różnych scenariuszy zastosowania. Wśród nich muszle licznika czasu 200MM, 300MM i 400MM są wykonane z materiału PC o niewielkiej wadze, wysokiej twardości i wysokiej elastyczności; jest w pełni uszczelniony silikonem odpornym na promieniowanie UV i nie przepuszcza wody. Cały licznik czasu Traffic jest lekki i łatwy w instalacji. Minutnik 500MM wykorzystuje wysokiej jakości profile aluminiowe, jednorazowo odlewane ciśnieniowo aluminium, mocne i trwałe, odpowiednie na wszystkie rodzaje złej pogody.

6.   Aluminiowa osłona przeciwsłoneczna zapobiega wpływowi bezpośredniego światła słonecznego na kolor światła. Zastosowano proces elektrostatycznego natryskiwania proszkowego w wysokiej temperaturze, który nie jest zardzewiały i niełatwy do utlenienia. Materiał jest odporny na wysoką temperaturę, silne zimno, odkształcenia, starzenie, wodoodporny i odporny na wilgoć.

regulator czasowy

zainstalować

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us