Inteligentna integracja Solar Traffic Light Wprowadzenie

Inteligentna integracja Solar Traffic Light Wprowadzenie

inteligentna integracja światła słonecznego

    Inteligentna integracja słonecznej sygnalizacji świetlnej   został opracowany przez naszego inżyniera. W porównaniu z normalną słoneczną sygnalizacją świetlną. Kontroler ruchu, ładowanie słoneczne i bateria są zintegrowane z obudową sygnalizacji świetlnej.   Sygnalizacja świetlna 5 w 1. 2 lata gwarancji na sygnalizację świetlną dużej mocy. Wszystko, czego chcesz od zintegrowanej słonecznej sygnalizacji świetlnej, jest potrzebne do obudowy, takie jak wbudowany kontroler, panele słoneczne, bateria litowa, koraliki lampowe Osram, przełącznik ręczny, soczewka optyczna, obsługa połączenia WIFI, ustawienia aplikacji, złącze lotnicze, plug and play. Oczywiście zintegrowane światło słoneczne osiąga wodoodporność IP65.

Porównanie inteligentnej integracji słonecznej sygnalizacji świetlnej i tradycyjnej sygnalizacji świetlnej

    Korzystając ze zintegrowanej słonecznej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu lub skrzyżowaniu, możemy pożegnać się z tradycyjną sygnalizacją świetlną. Możemy wiedzieć, że struktura wewnętrzna zawiera 1 szt. Systemu kontrolera, 1 szt. Ładowania słonecznego i 5 szt. Baterii litowej. Podczas gdy tradycyjna sygnalizacja świetlna nadal potrzebuje szafki na baterię i kontroler, musisz wiedzieć, że szafka jest duża i ciężka. Jak na zdjęciach pokazanych poniżej. Wybierając tradycyjne sygnalizatory świetlne, możesz napotkać pewne problemy, takie jak wysoki koszt sprzętu, ponieważ potrzebujesz szafki do przenoszenia baterii i kontrolera; wysokie koszty transportu, ponieważ koszt i rozmiar szafy lub innego wyposażenia mogą kosztować dużo pieniędzy. Wewnętrzny skład tradycyjnej szafy, zawiera akumulator kwasowo-ołowiowy, ładowanie i rozładowanie słoneczne oraz jeden system kontrolera drugiej generacji i jest zainstalowany na słupie; kłopotliwa instalacja, jest tak wiele złączek, że możesz nie wiedzieć, jak zainstalować; trzeba pociągnąć dużo kabli, do sygnalizacji świetlnej lub panelu słonecznego; użyj dużej szafy sterowniczej; a skrzyżowanie jest zagracone i brzydkie.

inteligentna integracja światła słonecznego

Zalety   integracja systemu inteligentnego kontrolera słonecznego

  1. Integracja słonecznej inteligentnej sygnalizacji świetlnej jest mniejsza niż myślisz. Dzięki mniejszej wadze i małej objętości z większą integracją. Oszczędność kosztów transportu, instalacji i surowca. Rozmiar paczki to tylko 118 * 42 * 29 cm, a waga to 18 kg.
  2. Zintegrowana lampa sygnalizacyjna słoneczna ma doskonałe odprowadzanie ciepła. Biorąc najnowszą grupę baterii litowych 18650. Z wysoką gęstością energii magazynowania, długą żywotnością, niskim współczynnikiem samorozładowania, lekkością, możliwością dostosowania do wysokich i niskich temperatur oraz ochroną środowiska.
  3. Z wysokiej jakości chipem LED. Cała sygnalizacja świetlna przyjmuje importowane koraliki lampowe LED wysokiej mocy firmy Osram jako źródło światła i współpracuje z samodzielnie opracowaną soczewką optyczną do otwierania formy. W porównaniu ze zwykłymi światłami ulicznymi o małej mocy, inteligentna integracja światła słonecznego ma wyższą jasność, bardziej równomierną emisję światła, bardziej stabilną wydajność i dłuższą żywotność.
  4. Korzystanie z aplikacji ustawiania planu skrzyżowań. System sterowania przyjmuje najnowszą technologię programowania sieciowego i wielowątkowego, multi-współbieżnego, w połączeniu z oprogramowaniem do debugowania APP, ułatwia modyfikację parametrów.
  5. Wielofunkcyjna sygnalizacja świetlna. Małe ciało, duża energia. Zintegrowany system sterowania, bateria, urządzenie do ładowania i rozładowywania energii słonecznej, bateria litowa, sygnalizacja świetlna, panel słoneczny.
  6. Inteligentne zintegrowane światło słoneczne można zainstalować poziomo i pionowo, można zainstalować poprzeczkę i pionową belkę, co jest bardzo wygodne i opłacalne.    

Pokaż szczegóły i zastosowanie

inteligentna integracja światła słonecznego inteligentna integracja światła słonecznego inteligentna integracja światła słonecznego

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us