Sprzedam sygnalizację świetlną o wysokim strumieniu 200mm

Sprzedam sygnalizację świetlną o wysokim strumieniu 200mm

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: NBVB212HP-V
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:92 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 kartony / 1 sztuka (67 * 32 * 23 cm, G / W: 5,25 KG)
  • Możliwość dostawy:3000 sztuk / miesiąc
Contact Us

Sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 200 mm  

 

Można wybrać sygnalizację świetlną o wysokim strumieniu 200 mm z żółtą obudową PC i czarną obudową PC.   Klosz świetlny wewnątrz chipów LED importowany z Niemiec o dobrej jakości. Żywotność chipów LED ponad 100 000 godzin. Materiałem światła ulicznego o wysokim strumieniu 200 mm był ABS + PC.   Biorąc 100m% surowca i mocną lekką powłokę. Na podstawie testów naszych inżynierów. Może sobie pozwolić na 100 kg. Ze względu na wodoodporność lamp drogowych o dużej mocy.     W teście deszczu pod każdym kątem nie znaleźliśmy żadnych zacieków wody wewnątrz lampy po włączeniu światła. W porównaniu ze zwykłymi czerwonymi + zielonymi światłami drogowymi 200 mm.   Lampa drogowa NobTra o wysokim strumieniu 200 mm z zaawansowaną technologią i widoczną odległością powyżej 1000 metrów. Używany dobrze do skrzyżowania i przypominający pieszym lub pojazdom, aby przekraczali skrzyżowanie, aby zachować ostrożność i bezpieczeństwo. Sygnalizacja świetlna o wysokiej mocy IP65 może być odpowiednia dla każdego środowiska. Nasz inżynier tworzy produkty niskotemperaturowe   testowanie. Może pracować w zakresie temperatur od-40 stopni do 70 stopni.   A zatem. Sygnalizacja świetlna NobTra hi flux rozchodzi się po całym świecie.   W skrzyżowaniu i alejach parking. Wszędzie widać nasze sygnalizacje świetlne.  

Sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 200 mm

Zużycie energii przez czerwono-zieloną lampę o wysokim strumieniu 200 mm niższe o 8 watów. Od zeszłego roku.   Nasz R & Zespół D opracowuje żółty przycisk dla pieszych w obudowie komputera. Nasze światła dla pieszych o dużym strumieniu świetlnym dobrze współpracują z przyciskiem dla pieszych na skrzyżowaniu.   Z wyjątkiem świateł samochodowych, świateł dla pieszych. Możemy również wykonać liczbę świateł drogowych, czerwony krzyż, zieloną strzałkę, światła o dużym strumieniu, żółte migające światła o dużym strumieniu.   Bazuj na różnych wymaganiach. Opracowaliśmy różne modele sygnalizacji świetlnej.   Możesz również zobaczyć, jak sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 200 mm działa z detektorem pętli lub detektorem kamery wideo. Szczególnie w systemie parkingowym. Na stacji poboru opłat. Sygnalizator świetlny NobTra 200mm czerwony + zielony o wysokim strumieniu dobrze współpracuje z systemem Barries.  

Sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 200 mm

Zaleta sygnalizacji świetlnej NobTra o dużej mocy, jak poniżej:

(1) Z zaawansowanym projektem i importem chipów LED. Jakość można zagwarantować.   Który jest jaśniejszy, bardziej jednolita emisja światła, mniejsze dawki, niskie koszty utrzymania, dłuższa żywotność.

(2) Zasilacz przyjmuje izolowany zasilacz impulsowy, szerokie napięcie wejściowe, krótki czas rozruchu, ochronę odgromową itp., A wyjście jest zaprojektowane ze stałym prądem i stałym napięciem.   Cały zasilacz został sprawdzony warstwa po warstwie, od projektu, przez zakup materiałów, po test starzenia. Proces starzenia opiera się ściśle na określonym czasie i pełnym starzeniu. Zdecydowanie zapobiegaj wypływowi złych produktów z fabryki i zapewnij stabilne środowisko pracy dla źródła światła.  

(3) Soczewka optyczna jest niezależnie badana i opracowywana zgodnie z koralikiem lampy, a oryginalne światło jest ponownie emitowane. W porównaniu ze zwykłymi światłami o małej mocy, światła o dużej mocy są jaśniejsze, bardziej jednolite i bardziej miękkie, i zmniejsz oślepianie ' oczu kierowcy.

 

(4) Soczewka Fresnela ma płaską powierzchnię, ale może być używana jako soczewka sferyczna. Ponieważ soczewka Fresnela jest w zasadzie płaska, może zapewnić ogromną przestrzeń i zmniejszyć wagę, a ogniskowa jest krótsza niż jej apertura, co nie jest możliwe w przypadku soczewek sferycznych. Dlatego może być stosowany w sygnalizacji świetlnej o dużej przepustowości, aby uzyskać równomierny rozsył światła.

(5) Materiał obudowy świateł drogowych o wysokim strumieniu 200 mm jest wykonany z przemysłowego materiału ABS + PC (poliwęglan PC), który jest odporny na starzenie, rozpyloną sól i promienie ultrafioletowe i jest formowany wtryskowo w jednym czasie, aby zapewnić, że są używane przez długi czas w trudnych warunkach zewnętrznych.

Sygnalizacja świetlna o wysokim strumieniu 200 mm

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us