Dwukierunkowy detektor pojazdu z cewką detektora pętli do systemu parkowania

Dwukierunkowy detektor pojazdu z cewką detektora pętli do systemu parkowania
Dwukierunkowy detektor pojazdu z cewką detektora pętli do systemu parkowania

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-206
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:59
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:Karton 50 szt.Jeden rozmiar kartonu 47 * 30 * 35 cm waga 13,8 kg
  • Możliwość dostawy:3000 szt / miesiąc
Contact Us

Dwukierunkowy detektor pojazdu  

Dwukierunkowy detektor pojazdu w konkurencyjnej cenie.   Detektor pojazdu dwukierunkowego zostanie automatycznie skalibrowany po włączeniu zasilania. Proces kalibracji trwa około 1 sekundy. Kiedy kalibracja jest w toku, dwie diody LED na panelu są zawsze włączone. Podczas kalibracji na cewce nie powinno być żadnych samochodów. Kiedy kalibracja się powiedzie, “ Wykryj ” wskaźnik na panelu zgaśnie. Kiedy przez cewkę przechodzi samochód, “ Wykryj ” zapala się kontrolka na panelu i przekaźnik A1 lub B1 zamyka się. Jeśli cewka nie zostanie wykryta podczas procesu kalibracji, odpowiedni wskaźnik na panelu będzie migał w sposób ciągły. Klient może zmienić działanie cewki pętli   częstotliwości i unikać interfejsu zamkniętej pętli cewki lub częstotliwości roboczej. Czułość detektora dwukanałowego pojazdu jest specjalnie zoptymalizowana dla systemu parkowania. Gdy wybrane zostaną niższe wartości, będzie dobrze reagować na pojazdy z wyższym podwoziem lub przyczepami, podczas gdy mniejsze metalowe przedmioty, takie jak rowery i wózki, nie spowodują zadziałania detektora. Czułość dwukierunkowego detektora pojazdu   regulacja odbywa się za pomocą obrotowego enkodera na panelu. Jest dziesięć plików. " 0 " jest najniższą, a " 9 " jest najwyższa.   Przełącznik kodowy A po lewej stronie odpowiada cewce A, a przełącznik kodowy B po prawej stronie odpowiada cewce B. Podczas pracy testowej najpierw ustaw czułość na niski poziom. Jeśli po rzeczywistym teście czujnik podwójnej pętli nie reaguje, czułość należy zwiększyć o jeden stopień. Powtarza się to do momentu, gdy detektor pętli pojazdu będzie normalny i stabilny.

dwukierunkowy detektor pojazdu

 

Dwukierunkowy detektor materiału cewki pojazdu: kompleksowa wytrzymałość mechaniczna, wysoka i niska temperatura   Odporność drutu na starzenie, korozję kwasową i zasadową w rzeczywistej inżynierii, zaleca się stosowanie miękkiego drutu teflonowego wysokotemperaturowego z więcej niż 1 kwadratową osłoną nylonową, co można rozważyć w przypadku projektów z trudnymi warunkami środowiskowymi i długimi drutami ołowiowymi. Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami systemów parkingowych w kraju, ze sterownikiem przemysłowym, auto nie upada. Szeroko stosowany w różnym znaczeniu ma wskaźnik zasilania i światło wykrywania wyjścia, regulację czułości i przełącznik resetowania.  

dwukierunkowy detektor pojazdu

Wzajemne przechodzenie przez dwukierunkowe cewki detekcyjne pojazdu, gdy dwie cewki indukcyjne są blisko siebie, pola elektromagnetyczne dwóch cewek przecinają się, a przejście dla pieszych może prowadzić do błędnych wyników wykrywania. (np. impas powtórki). W tym samym obszarze, gdy używany jest ten sam detektor pojazdu i cewka wykrywająca, a pętla detekcyjna jest stosunkowo blisko, generowany jest duży przesłuch. Można podjąć szereg środków w celu ograniczenia przejścia dla pieszych. Aby zwiększyć odstępy między sąsiednimi cewkami, należy upewnić się, że odległość między cewkami wykrywającymi jest większa niż 2 metry.   Bardzo ważny jest wygląd detektora dwukierunkowej pętli pojazdu. Ponieważ inny kraj ma inne wymagania.  

dwukierunkowy detektor pojazdu

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us