Cewka wykrywania ruchu z cewką pętli dobrej jakości w sprzedaży

Cewka wykrywania ruchu z cewką pętli dobrej jakości w sprzedaży
Cewka wykrywania ruchu z cewką pętli dobrej jakości w sprzedaży

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LC
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:75 USD
  • Minimalne zamówienie: 10 sztuk
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 karton (305 metrów)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cewka wykrywania ruchu  

Zasada działania cewki wykrywania ruchu. Zanim przedstawimy zasadę działania cewki detekcji ruchu, przedstawimy czym jest cewka detekcji ruchu. " cewka detekcji ruchu " jest obwodem oscylacyjnym. Jest tak skonstruowany, że okrągły rowek   jest uformowany na ziemi, o średnicy około 1 metra lub w prostokątnym rowku o porównywalnej powierzchni, aw rowku zakopane są dwa do trzech zwojów drutu, co stanowi cewkę indukcyjną zakopaną w ziemi ' powierzchni, ta cewka jest częścią obwodu oscylacyjnego. Składa się z obwodu oscylacyjnego i kondensatora. Zasada jest taka, że ​​oscylacja jest stabilna i niezawodna. Ten oscylacyjny sygnał jest przesyłany do obwodu pomiarowego częstotliwości złożonego z jednoukładowego mikrokomputera poprzez konwersję. Zmierz częstotliwość tego oscylatora. Kiedy przejeżdża duży metalowy przedmiot, taki jak samochód, zmiana częstotliwości oscylacji wzrasta, gdy znajduje się metalowy przedmiot) i ta zmiana jest używana jako sygnał potwierdzający samochód przez " cewka detekcji ruchu " . Kluczem do technologii jest to, że zaprojektowany   oscylator jest stabilny i niezawodny, a częstotliwość zmienia się znacznie, gdy samochód przejeżdża. cewka detektora pętli, cewka czujnika ruchu, cewka detekcji ruchu o długiej żywotności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji na temat cewki wykrywania ruchu. śmiało możesz się z nami skontaktować. wyślemy ci zdjęcia i specyfikację szczegółów. O kolorze drutu. do wyboru zapewniamy kolor czarny i czerwony. a specyfikacja wynosiła 305 m 1 koło.  

cewka wykrywania ruchu

Elektroniczna waga pomostowa to obwód oscylacyjny, który wykrywa prędkość, z jaką samochód przejeżdża i przejeżdża. Zasady działania to:   najpierw utwórz na ziemi okrągły rowek o średnicy około 1 metra lub prostokątny rowek o równej powierzchni, osadzając w nim dwa lub trzy zwoje drutu, który tworzy zakopaną na powierzchni cewkę wykrywającą ruch drogowy.   Cewka ta jest częścią obwodu oscylacyjnego, który składa się z   obwód oscylacyjny. Częstotliwość oscylatora można zmierzyć poprzez konwersję sygnału oscylacyjnego na obwód pomiaru częstotliwości składający się z mikrokomputera z pojedynczym chipem. Kiedy przejeżdża duży metalowy przedmiot, taki jak samochód, zmiana częstotliwości oscylacji jest spowodowana zmianą ośrodka kosmicznego (częstotliwość oscylacji wzrasta, gdy znajduje się metalowy przedmiot), a mikrokomputer jednoukładowy może mierzyć wartość częstotliwości zmiany, to znaczy można zauważyć, że samochód przejeżdża. Jednocześnie odstęp czasu między początkiem a końcem tego sygnału można wykorzystać do pomiaru prędkości poruszania się samochodu.

cewka wykrywania ruchu

 

Cewka do wykrywania ruchu z odpornym na wysokie temperatury, cynowanym drutem z miedzi przeciwutleniającej, powłoka z fluoroplastiku Odporny na różne media i ma doskonałą odporność na starzenie, kwasy i zasady, wodę, wydzielanie oleju, wilgoć, korozję i inne właściwości.

cewka wykrywania ruchu

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us