100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z 2-letnią gwarancją jakości

100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z 2-letnią gwarancją jakości

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD112F-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:68 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw / 1 karton (46 * 19 * 22 cm)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

100 mm czerwono-zielony sygnalizator drogowy   Światło  

100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z soczewką pajęczynową.   A wewnątrz sygnalizacji świetlnej był zasilacz.   Najwięcej zasilaczy wykonała nasza fabryka. Rzadko importuj z innych krajów.   100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne osłona przeciwsłoneczna była wykonana z PC i została zamocowana na korpusie sygnalizacji świetlnej i nie można jej rozdzielić. W ten sposób.   Pozwala uniknąć kradzieży przez innych.   W trzewiach sygnalizacji świetlnej. Pojawi się etykieta z oznaczeniem sygnalizacji świetlnej, napięcie robocze, zgodne z normą.   Co ' więcej.   To również z kodem QR.   Jeśli używasz telefonu, zeskanuj go, a zobaczysz, kiedy pojawi się sygnalizacja świetlna.   Dotyczy około 100 m czerwono-zielonego światła sygnalizacji świetlnej. Zapewnimy Ci trzy pozycje. Pierwsza z 37-częściowym światłem LED. Drugim było 39 sztuk światła LED. Trzeci z 45-częściowym światłem LED. Ale cena trzech elementów 100 mm czerwono-zielonego światła jest taka sama. W celu spełnienia różnych wymagań klientów.   nasze otwarte trzy różne modele.   W porównaniu z tym samym produktem rynkowym. nasza cena 100 mm czerwono-zielonego światła sygnalizacyjnego jest bardzo konkurencyjna.   Co ' więcej. Każdego roku. Zaktualizujemy nasz katalog produktów, a cena niektórych produktów z gorącej sprzedaży będzie tańsza niż wcześniej.  

100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne

 

Dotyczy instalacji   2 aspekty 100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne. Może to być instalacja pozioma lub pionowa.   Żywotność diod LED może osiągnąć 1000000 godzin. O prowadzeniu importujemy z Tajwanu. Oryginalna dioda LED Epistar z Tajwanu o kącie widzenia 30 stopni. 100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne z wodoodpornym interfejsem i wydłuża żywotność. Może jakiś klient pomyli, że   przepływ produkcji. Pozwólcie, że przedstawię wam wszystkim przepływ produkcji.   Pierwszą z nich był dobór surowca.   Potem była produkcja płytek drukowanych. Ten krok jest bardzo ważny.   Trzeci został dodany automatycznie. Czwarty to LED zamontowany maszynowo. Po raz pierwszy w produkcie była sygnalizacja świetlna. Szósty został dodany do lakieru. wtedy nasz pracownik fabryczny rozpocznie montaż 100mm czerwono-zielonego światła. Kolejny. nasza sygnalizacja świetlna wymaga testów starzenia. Wreszcie. Idealnie zapakuje i zakończy produkcję. Z wyjątkiem czerwono-zielonego światła drogowego z pełną kulką 100 mm. możemy również zrobić 100mm czerwony krzyż zielona strzałka sygnalizacja świetlna. O kolorze diody LED. Możesz wybrać czerwony, zielony, bursztynowy, niebieski, biały i tak dalej. 100mm czerwono-zielona sygnalizacja świetlna z wodoodporną, pyłoszczelną.   Sygnalizacja świetlna 100mm, hurtownia Sygnalizacja świetlna 100mm.  

100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne

 

Kluczowa cecha 100mm czerwono-zielonego światła sygnalizacyjnego  

1. Wszystkie nasze sygnalizatory świetlne mogą spełniać lub przekraczać   Normy CE / Rohs   na światłach.  

2. Możemy go skonfigurować tak, aby pasował do dowolnego   specyfikacji i przygotować szeroką gamę akcesoriów w magazynie.  

3.   Sygnalizacja świetlna LED ogranicza ogólne działanie & utrzymuje koszty, oszczędność energii 90% mniejsze zużycie energii w porównaniu z żarówkami

4.Niezawodność & bezpieczeństwo ruchu drogowego: lepsza widoczność przez cały okres eksploatacji produktów zmniejsza liczbę świateł awaryjnych, konstrukcja minimalizuje efekty widma słonecznego.  

5,100 mm czerwono-zielone światło drogowe z modnym designem. Z wieloma wodoodpornymi, wodoodpornymi IP65.

6. z daleka odległość widzenia i zgodnie z międzynarodowymi standardami relacyjnymi.  

100mm czerwono-zielone światło sygnalizacyjne

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us