Sprzęt parkingowy Sygnalizacja świetlna z wodoodpornym czerwonym zielonym światłem drogowym

Sprzęt parkingowy Sygnalizacja świetlna z wodoodpornym czerwonym zielonym światłem drogowym
Sprzęt parkingowy Sygnalizacja świetlna z wodoodpornym czerwonym zielonym światłem drogowym

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: JD-112F-2
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:68 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:1 zestaw (46 * 18 * 22 cm)
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Wyposażenie parkingowe  

Zastosowanie sygnalizacji świetlnej do parkowania na większej powierzchni. Wraz z rozwojem społeczeństwa w mieście jeździ coraz więcej samochodów. Miejsce, w którym pojazd jest centralnie składowany i zarządzany, jest wymagane przez ludzi do zarządzenia wjazdu i wyjazdu z pojazdu, bezpieczeństwa przechowywania pojazdu oraz odszkodowania   do zarządzania magazynem pojazdu. W rezultacie produkty inteligentnych systemów parkingowych pojawiły się w miarę potrzeb, odgrywając coraz większą rolę w zarządzaniu nowoczesnymi parkingami. Pełna nazwa systemu parkingowego to inteligentny system zarządzania parkingiem, zwykle nazywany systemem parkingowym lub inteligentnym parkingiem, nazywany również " parking " przez wtajemniczonych. System parkingowy wykorzystuje nowoczesną mechanikę i elektronikę oraz technologię i technologię komunikacji oraz integruje sprzęt i oprogramowanie sterujące. Wraz z rozwojem technologii system zarządzania parkingami zmienia się z każdym dniem. Obecnie najbardziej profesjonalnym systemem parkingowym jest parkowanie wolne od kart. Zastosowanie sygnalizacji świetlnej na wyposażeniu parkingów w innym miejscu.

sprzęt parkingowy

Parking oznacza miejsce przeznaczone do parkowania pojazdów. Parking można podzielić na cztery kategorie: ciepły garaż, garaż chłodni, wiata oraz parking otwarty. Głównym zadaniem parkingu jest utrzymanie zaparkowanych pojazdów. System parkingowy to instalacja urządzeń automatycznej identyfikacji przy wjeździe i wyjeździe z parkingu, oparta na nowoczesnych technologiach elektronicznych i informatycznych. Karta bezkontaktowa lub rozpoznawanie tablic rejestracyjnych służy do oceny, identyfikacji, przyjmowania / odrzucania, kierowania i rejestrowania pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z obszaru. Inteligentne zarządzanie, takie jak ładowanie, zwalnianie itp., Ma na celu skuteczną kontrolę wjazdu i wyjazdu pojazdów i personelu, rejestrowanie wszystkich szczegółów i automatyczne obliczanie kwoty opłat oraz zapewnienie bezpiecznego zarządzania pojazdami i opłatami na terenie obiektu. urządzenia parkingowe sygnalizacja świetlna, gorąca sprzedaż urządzeń parkingowych.  

sprzęt parkingowy

 

 

System parkowania integruje indukcyjną technologię kart inteligentnych, sieć komputerową, nadzór wideo, rozpoznawanie i przetwarzanie obrazu oraz technologię automatycznego sterowania w celu zautomatyzowania zarządzania pojazdami na parkingu, w tym oceny tożsamości pojazdu, kontroli dostępu, automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych i wyszukiwanie miejsca parkingowego. , badania naukowe, efektywne działanie, takie jak wskazanie miejsca parkingowego, przypomnienie o samochodzie, wyświetlanie obrazu, korekta pojazdu, kalkulacja czasu, pobieranie i weryfikacja opłat, domofon głosowy, karta automatycznego odbioru (odbioru). Funkcje te można elastycznie zmniejszać lub zwiększać w zależności od potrzeb użytkownika i rzeczywistych warunków na miejscu, tworząc luksusowe, standardowe i ekonomiczne systemy zarządzania parkingiem oraz systemy kontroli pojazdów o różnych skalach i poziomach. Na parkingu zastosowano system zarządzania parkingiem na kartę indukcyjną. Zestaw urządzeń do zarządzania wjazdem i wyjazdem jest instalowany przy wjeździe i wyjeździe z parkingu w celu wykonania wyposażenia parkingowego   tworzą stosunkowo zamknięte miejsce. Aby wejść i wyjść z pojazdu, wystarczy potrząsnąć kartą indukcyjną przed czytnikiem kart. Może natychmiast zakończyć kontrolę, rejestrację, rozliczanie, ładowanie itp., A bramki są automatycznie otwierane i zamykane, aby umożliwić wygodne i wygodne zarządzanie parkingiem.

sprzęt parkingowy
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us