Bezprzewodowy czujnik kamery z wykrywaniem kamery wideo dostawcy z Chin

Bezprzewodowy czujnik kamery z wykrywaniem kamery wideo dostawcy z Chin
Bezprzewodowy czujnik kamery z wykrywaniem kamery wideo dostawcy z Chin

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: TCD-8
  • Kraj pochodzenia:Guangdong, Chiny
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:620,9 USD
  • Minimalne zamówienie: 1 kawałek
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:25 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:5000 miesięcznie
Contact Us

Czujnik kamery bezprzewodowej

Czujnik kamery bezprzewodowej   to chyba najlepszy wybór. Kamera bezprzewodowa   detektor wykorzystuje wirtualny obszar wykrywania do analizy informacji o ruchu drogowym poprzez przetwarzanie obrazu. Wraz z rozwojem technologii przetwarzania obrazu detekcja wideo stała się dojrzałą technologią i stopniowo dociera do ludzkiego oka. Efekt WYSIWYG, ale na dokładność wykrywania wpływa pogoda i należy ją przezwyciężyć. Wraz z rozwojem inteligentnego transportu coraz częściej będzie wykorzystywane wykrywacze informacji o ruchu drogowym, stosowanie czujek cewkowych wymaga zamknięcia i budowy drogi, ale dokładność czujnika kamery bezprzewodowej jest najwyższa spośród wszystkich detektorów. Chociaż dokładność wykrywania bezprzewodowego wykrywania   na które łatwo wpływa pogoda, wykrywanie i instalacja na dużym obszarze są wygodne, a niewielka ilość czynności konserwacyjnych na późniejszym etapie spowoduje zastąpienie cewki czujnika kamery wideo jako głównego nurtu czujnika przepływu ruchu.

czujnik kamery bezprzewodowej

 

 

Niektóre ważne cechy naszego czujnika kamery bezprzewodowej.

1. Wykrywanie twarzy, duży zasięg wykrywania, jedna kamera może obejmować 1 ~ 3 pasy, zasięg wykrywania wynosi 50-150 metrów.
2.Parametry wykrywania: może wykryć wszystkie parametry wymagane do kontroli ruchu: liczenie, obecność, prędkość, zajętość, kolor pojazdu, kierunek przepływu pojazdu, trajektoria pojazdu, rozstaw pojazdów, czas przejazdu, natężenie ruchu.
3. Łatwa rozbudowa, czujka jest dodawana programowo w dowolnym momencie.
4. Okres budowy: wystarczy ustawić kamerę i podłączyć konstrukcję linii wideo.
5. Konserwowalność: Jeśli aparat nie ma problemu, można to zrobić za pomocą oprogramowania.
6. Możliwość dostosowania: problemy z debugowaniem, potrzebujesz profesjonalisty.
7. Wybiegająca w przyszłość: technologia jest dojrzała i przyszłościowa. To trend rozwoju bezprzewodowych detektorów kamer w przyszłości. Został przyjęty w kraju i za granicą, ale dokładność wykrywania nie jest wysoka, a odsetek wyników fałszywie dodatnich jest również wysoki.

czujnik kamery bezprzewodowej

 

Aplikacja czujnika kamery bezprzewodowej w większym obszarze.   Wykrywacz pojazdów wideo wykorzystuje technologię analizy obrazu wideo do wykrywania obiektów w obszarze wyznaczonym przez obraz, uzyskiwania wymaganych informacji o ruchu drogowym oraz dostarczania obrazów wizualnych i informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.
Jednostka zatrzaskowa przyjmuje zintegrowaną konstrukcję wbudowaną, aby zapewnić długotrwałe działanie sprzętu i ma wielopasmową analizę i funkcje obliczeniowe w czasie rzeczywistym. Może zapewnić przepływ ruchu i warunki ruchu. Detektor kamery wideo zastępuje nasz tradycyjny detektor pętli. i detektor, czy masz pojazd. Wyniki testu są bezpośrednio przesyłane do naszego kontrolera, a sygnał drogowy dynamicznie dostosowuje czas zwolnienia. Kamera Hikvision skupia się na nagrywaniu wideo ruchu ulicznego, pobierając dane sygnalizacji świetlnej o czerwonym świetle, aby wykonywać czerwone światło, przechwytywanie wsteczne, nagrywanie wypadków drogowych, dzięki czemu nasza kamera różni się od nich.   Bezprzewodowy wykrywacz kamery może współpracować z płytą wyjściową i anteną bezprzewodową.   Jeśli wybierzesz bezprzewodowy czujnik aparatu Noble. zaoferujemy Ci dobre usługi sprzedaży. Co ' więcej. Oferujemy pomoc w instalacji i doradztwo techniczne.   Zapraszamy do kontaktu. jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego produktu.  

czujnik kamery bezprzewodowej


 

 

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us