Cena detektora pętli samochodowej na sprzedaż Nowe produkty

Cena detektora pętli samochodowej na sprzedaż Nowe produkty
Cena detektora pętli samochodowej na sprzedaż Nowe produkty

Szczegóły Produktu:

  • Marka:szlachetny
  • Numer seryjny: LD-105
  • Kraj pochodzenia:Guangdong w Chinach
  • Certyfikat:CE

Zapłata:

  • Cena oferty:39 USD
  • Minimalne zamówienie: 5 szt
  • Średni czas dostawy:Po otrzymaniu płatności 3-5 dni roboczych
  • Metoda płatności:T / T, Western Union, gotówką
  • Szczegóły paczki:50 zestawów / CTN
  • Możliwość dostawy:3000 miesięcznie
Contact Us

Cena detektora pętli

Cena detektora pętli z Chin,   Cena detektora pętli powoduje duży koszt instalacji pętli drogowej na parkingu,   Cena detektora pętli pojazdu. Zainstaluj system detektora pętli z NOBLE LD-105   pod ziemią przy wejściu lub wyjściu z wagi samochodowej, aby łatwo wykryć ruch pojazdu. Wykrywacz pierścienia pojazdu służy do wykrywania obecności pojazdu, otwierania pojazdu za pomocą poziomu lub jako urządzenie zabezpieczające przed zamknięciem drążka podnośnika pojazdu na jego drodze. Pierścienie induktora mogą być używane do bezpośredniego zakopywania lub cięcia. Zazwyczaj detektory pętlowe można łatwo zainstalować pod asfaltem, betonem lub asfaltem, umieszczając bezpośrednio dopasowaną pętlę cewki pod powierzchnią przed nałożeniem asfaltu lub betonu i instalując przecięty pierścień cewki w wyciętym otworze montażowym. Rozmiar pierścienia cewki jest instalowany zgodnie z lokalnym pojazdem napędowym. Musimy sami wykonać odpowiednią cewkę. Polecamy dwa rodzaje cewek.

Cena detektora pętli

Detektor pętli pojazdu służy do wykrywania obecności pojazdu w celu otwarcia szlabanu. Zazwyczaj system detektora pętli indukcyjnej składa się z trzech elementów: detektora, pętli i przedłużacza pętli. Ogólnie pętla jest podłączona do detektora pętli. Detektor pętli Noble LD-105 spełnia wszystkie niezbędne standardy branżowe i ma kluczowe doświadczenie w zarządzaniu parkingami, systemach zarządzania ruchem i nie tylko w sektorze publicznym i prywatnym.

Noble LD-105 Cena detektora pętli panelu operacyjnego i przełączników:                                            

1. MOC: Na górze znajdują się dwa wskaźniki, czerwony wskaźnik LED. Jeśli wyświetlacz jest całkowicie podświetlony, zasilanie działa normalnie.
2. LOOP / FAULT: bursztynowy wskaźnik LED. Jeśli jest w pełni oświetlony, pojazd jest wykrywany. Jeśli bursztynowa dioda LED miga,
Wyjaśnij, że pętla jest nieprawidłowa.
3. SW1 (czułość): Noble wybór czułości LD-105. Używane głównie do wyboru czułości, do wyboru
0 do 9, A ~ F, 0 oznacza najniższą czułość, a F oznacza najwyższą czułość.

Cena detektora pętli

Szlachetny LD-105   W przypadku stosowania wielu pętli w pobliżu może być konieczna zmiana częstotliwości, aby uniknąć zakłóceń. Przycisk RESET: Naciśnięcie przycisku RESET spowoduje zresetowanie czujki. Reset jest zwykle używany po wszelkich zmianach i instalacjach DIP.

  Noble LD-105 Cena metody testowania detektora pętli:

Metoda testowania prędkości testowania produktu: test w temperaturze pokojowej, narzędzia testowe: silnik, multimetr, oscyloskop itp.
Użyj tej samej rozsądnej cewki (dowolna rozsądna ilość w ramach normy) do połączenia z oryginalnymi i opracowanymi produktami, umieszczonymi pod łopatką wirnika silnika,   Cena testu detektora pętli na tej samej odległości iw tym samym środowisku, wyreguluj prędkość silnika do maksimum, uruchom, wyłącz silnik, gdy silnik się obraca. Powoli zmniejsz prędkość z dużej prędkości. Gdy silnik osiągnie określoną prędkość, wykrywacz zaczyna wykrywać i wysyłać sygnał, a przekaźniki A i B działają. Wejście przekaźnika A i B 220VAC linia zerowa do sterowania włączaniem i wyłączaniem światła. Pokaz. Uwaga: MCU może działać nieprawidłowo, gdy silnik jest obrócony do niskiej prędkości, to znaczy, że obracające się ostrze wchodzi tylko raz i mogą wystąpić dwa problemy z przełączaniem. Test potwierdza normalność.

Cena detektora pętli

 

 

 

Produkty powiązane:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an

Send Us an Email

contact us