Dlaczego warto wybrać fotokomórkę na podczerwień zamiast czucia? Powód

Dlaczego warto wybrać fotokomórkę na podczerwień zamiast czucia? Powodem jest...

Koncepcja podczerwieni, o której wielu na początku pomyślało, może być filmem przedstawiającym złodziei, którzy przedostają się przez system promieni podczerwonych do kradzieży. To zawsze była bardzo ekscytująca fabuła. Gdy ktoś blokuje podczerwień, włącza się alarm. Więc jeśli chodzi o fotografowanie w podczerwieni, to ' zawsze było wiele aplikacji. Niech ' Przedstawiamy dzisiaj kilka przypadków fotografowania w podczerwieni. Jak widać na poniższym rysunku, strzelnica na podczerwień jest zainstalowana na zewnątrz parkingu, na parkingu podziemnym, jeśli wjedzie samochód indukcyjny, drążek parkingowy otworzy się automatycznie, bez drążka parkingowego. Na przykład: podłączenie podczerwieni i światła sygnalizacyjnego, instalacja promieniowania podczerwonego. Wylot na dolnym parkingu. Przejechał pojazd gotowy do wyjazdu z parkingu, pojazdy z czujnikiem podczerwieni, światła wjazdu na parking zmieniły się na czerwone, " Przypomnij ruch oczekujący, nie można wejść. " znać odjeżdżający pojazd, światło sygnalizacyjne zmienia kolor na zielony, pojazd może przejechać. Tę samą metodę można zastosować do wjazdu i wyjazdu z różnych parkingów. Jest to połączenie fotografowania w podczerwieni i sygnalizacji świetlnej.

Dlaczego warto wybrać fotokomórkę na podczerwień

Drugi może być używany do drzwi garażowych, automatycznych drzwi do mieszkania, drzwi do domu, drzwi supermarketu i tak dalej. Jak widać na tym zdjęciu, wielu klientów zdecyduje się również zainstalować podczerwień na zewnątrz drzwi, wykrywając, że wejście i wyjście pojazdów może automatycznie otworzyć drzwi, instalacja sprzętu do strzelania na podczerwień w bramie garażowej była bardzo powszechnym zastosowaniem. I tam ' wiele korzyści, zewnętrzna automatyczna regulacja wzmocnienia podwójnej wiązki, dostosowuje się do deszczu, mgły, śniegu i innych złych warunków pogodowych; Specjalne filtry i obwody odporne na silne zakłócenia światła; Soczewki optyczne, szybsza regulacja, wygodniejsza i dokładniejsza; Obwód ochrony odgromowej projekt. ma wiele zalet i wiele zastosowań (dlaczego warto wybrać fotokomórkę na podczerwień).

drzwi garażowe

 

Niezależnie od tego, czy tak wiele osób myśli, podczerwień i sens zastosowania tej zasady są takie same. Metalowy proces wykrywania gruntu, stosowany głównie na parkingach, parkach i tak dalej, w połączeniu z użyciem bramy wysięgnika, dodanie wykrywania podłoża musi również zniszczyć drogę, wyczucie gruntu do, w wykrywaniu gruntu, tylko wagi, aby spełnić wymagania, aby nadać sens podłożu do odegrania roli. Fotografowanie w podczerwieni to głównie obiekty blokujące podczerwień. Instalacja podczerwieni jest również bardzo wygodna, wystarczy ją zainstalować w miejscu, w którym można zainstalować otwór. Istnieją również trzy modele na podczerwień, jeden przewodowy, dwa bezprzewodowe, bezprzewodowy ma kierunkowy, jest też   to 180 ° Dlaczego warto wybrać fotokomórkę na podczerwień , powód jest prosty.  

Bezprzewodowa podczerwień

strzelanie służy głównie do wygładzania podłoża, dzięki czemu instalacja nie będzie spowodowana skrętami i skrętami gruntu lub ściany, podczerwień nie może odgrywać roli, ale w wielu miejscach pojawi się również nierówna ściana, dzięki czemu można bezpośrednio użyj 180 ° do strzelania. Wybory są różne.

Firma NOBLE uruchomiła trzy zdjęcia w podczerwieni, były produktami gorącej sprzedaży, a poczucie produktu może również próbować zmienić zastosowanie tego produktu, strzelanie w podczerwieni jest coraz szerzej stosowane.

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us