Odliczanie czasu Wprowadzenie do funkcji sygnalizacji świetlnej

Sygnalizacja świetlna odliczania czasu

Odliczanie czasu Sygnalizacja świetlna Zakres zastosowania jest bardzo szeroki, w wielu przypadkach łączone są sygnalizacja świetlna o dużej mocy z odliczaniem. Wśród klientów naszej firmy niektóre kraje lubią stosować kombinację świateł odliczających i sygnalizacyjnych. Moc świateł drogowych dzieli się na wysoką moc i niską moc. Czasami niektórzy klienci lubią sygnalizację świetlną o dużej mocy, a marka odliczająca może używać tylko małej mocy. Inżynierowie naszej firmy mogą spełnić ten warunek. Jak pokazano na rysunku, pięć knotów łączy światła drogowe, dwie strzałki, są dwa światła pełnoekranowe.   Strzały i światła pełnoekranowe to knoty o dużej mocy, a knoty odliczające mają małą moc.   Kolor czasu odliczania zależy od tego, które światło sygnałowe wokół niego jest włączone i jaki kolor jest jasny.   To może zaoszczędzić więcej kosztów.   Funkcją odliczania jest przypominanie przejeżdżającym pojazdom o czasie oczekiwania.   Na przykład, gdy czerwone światło jest włączone, odliczanie pokazuje, że czerwone koraliki lampy również się zapalą. Zgodnie z czasem zaprojektowanym przez system sterowania, zielone światło włączy się, a odliczanie zmieni się na zielone odliczanie, a następnie będzie oparte na czasie zaprojektowanym przez system sterowania.   W ten sposób możemy wiedzieć, że koraliki do odliczania mogą mieć postać kulek do lamp trzy w jednym. Dopóki podłączony jest odpowiedni kontroler, zmiana koloru odliczania może być również synchronizowana z otaczającymi światłami.

Sygnalizacja świetlna odliczania czasu

 

Kolejny przypadek dotyczy systemu sterowania. Połączone użycie systemu sterowania i odliczającego światła ulicznego może przede wszystkim zacząć od dopasowania parametrów projektu systemu sterowania i parametrów na perełkach lampy, i można je stosować razem, o ile parametry są powiązane. Szlachetny ' Maszyna sterująca drugiej generacji może być używana do obsługi aplikacji na telefon komórkowy. Zdjęcie pokazuje zdjęcie klienta korzystającego z systemu sterowania, sygnalizacji świetlnej i odliczania, system sterowania jest podłączony do lampek sygnalizacyjnych każdej fazy, czasu w tym kierunku, można ustalić zarówno plan, jak i model, a także użycie Sygnalizacja świetlna odliczającego czas ruchu jest również bardzo prosta, podobnie jak wszystkie światła sygnalizacyjne i mechanizm kontrolny.   odliczanie ma na celu poinformowanie podróżującego pojazdu o czasie oczekiwania na odliczanie.

sygnalizacja świetlna

To jest zdjęcie sprawy wysłane przez klienta. Klient poprosił o dwa zestawy sygnalizacji świetlnej i odliczanie na skrzyżowaniu. Klient zakupił 3-lampową serię w rozmiarze 400, a rozmiar odliczania wykorzystał również 400 MM. Ten projekt i dopasowanie jest bardzo odpowiednie dla tej szerokiej ulicy. Metoda instalacji jest również bardzo wygodna. Drut knota jest bezpośrednio wyciągany w celu podłączenia, a drut systemu sterowania jest podłączony do głównego drutu, dzięki czemu można wykonać zintegrowaną pracę.

kontrola generacji

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach lub odliczać czas Sygnalizacja świetlna Sygnalizacja świetlna. możesz odwiedzić naszą stronę internetową firmy (http://www.nobledled.com)

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
08:00-18:00(czas Pekinie)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Czas pracy)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Adres fabryczne :
Park przemysłowy Mingjinhai, droga Tangtou, miasto Shiyan, dzielnica Bao \ 'an
contact us